Categories: Bendra
      Date: 2016-02-19
     Title: Kviečiame pas mus

2015 metais Kretingos ligoninėje pasaulį išvydo 302  naujagimiai. Iš to gražaus būrelio 31 vaikutis su mamomis grįžo į Plungės miestą ir rajoną, 39 į Skuodą ir rajoną. 21 į Palangos miestą, 14 į   Klapėdos m. ir rajoną, 1 į  Kauną.

Akušerijos ir ginekologijos skyriaus kolektyvas, vadovaujamas gydytojos Dalytės  Opulskienės, kviečia ir kitas moteris iš visų rajonų gimdyti būtent Kretingoje. Gimdymo skyrius yra atremontuotas, turi visą reikiamą šiuolaikišką medicininę įrangą. Visą gimdymo laikotarpį gali dalyvauti artimiausi žmonės ir kartu būti visą laiką iki išrašymo į namus.

Mielos būsimos mamytės, kviečiame atvykti į mūsų ligoninę, kurioje Jūs galėsite pasikonsultuoti dėl nėštumo eigos, bus užrašyta vaisiaus tonų kardiotokografija, atliktas echoskopinis tyrimas, atsakyta į Jums rūpimus klausimus. Jums skirsime visą dėmesį, aprodysime  skyrių ir suteiksime reikalingą ir pageidaujamą pagalbą.

Telef. pasiteiravimui 8 445 79040 (prašyti sujungti su akušerijos ginekologijos skyriaus gydytojų kabinetu ar akušerių postu).