SKUBIAI ieškome bendrosios praktikos slaugytojų, vaikų slaugytojų, akušerių ir logopedo 0,5 etato darbo krūviui. Kreiptis tel. 8(445)79016 arba el. paštu info@kretingosligonine.lt || Ligoninėje vykdoma korupcijos prevencija. Jei įstaigos darbuotojas reikalauja neteisėto atlygio: praneškite įstaigos vadovui, STT karštąja linija (8 5)266 3333, ar el. paštu – pranesk@ett.lt, SAM pasitikėjimo tel. 8 006 6004 ar el. paštu -korupcija@sam.lt
Išankstinė pacientų registracija





Vyriausiojo gydytojo kreipimasis

Gerbiami VšĮ Kretingos ligoninės pacientai ir jų artimieji,

Viešosios įstaigos Kretingos ligoninės administracija yra suinteresuota, kad ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimas, ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą). Todėl asmenis, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika ligoninėje, kviečiame netylėti, o apie tai pranešti.

Ligoninėje didelis dėmesys skiriamas teikiant saugias ir kokybiškas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, naudojant pažangias technologijas, atitinkančias pacientų interesus ir lūkesčius bei užtikrinant profesinius medikų poreikius.

Geriausia padėka medikui – pacientų šypsena ir nuoširdus „ačiū". Tad neverskite medikų patirti nepatogumo primygtinai siūlydami jiems atsidėkoti dovanomis, pinigais.

Viešosios įstaigos Kretingos ligoninės administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Pacientai ar jų artimieji, susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų įstaigoje, apie įvykį prašome pranešti įstaigos vyriausiajam gydytojui ir/ar asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją ir kontrolę raštu, elektroniniu paštu info@kretingosligonine.lt, pasitikėjimo telefonu (8 445) 79016 darbo dienomis 08 °° - 17°° val.

Anonimiškumą  garantuojame.

Vyriausioji gydytoja
Ilona Volskienė

Paskutinį kartą redaguota: 2018-11-19