SKUBIAI ieškome bendrosios praktikos slaugytojų, vaikų slaugytojų, akušerių ir logopedo 0,5 etato darbo krūviui. Kreiptis tel. 8(445)79016 arba el. paštu info@kretingosligonine.lt || Ligoninėje vykdoma korupcijos prevencija. Jei įstaigos darbuotojas reikalauja neteisėto atlygio: praneškite įstaigos vadovui, STT karštąja linija (8 5)266 3333, ar el. paštu – pranesk@ett.lt, SAM pasitikėjimo tel. 8 006 6004 ar el. paštu -korupcija@sam.lt
Išankstinė pacientų registracija

404 Error

2016-02-19
Kategorija: Bendra

2015 metais Kretingos ligoninėje pasaulį išvydo 302  naujagimiai. Iš to gražaus būrelio 31 vaikutis su mamomis grįžo į Plungės miestą ir rajoną, 39 į Skuodą ir rajoną. 21 į Palangos miestą, 14 į   Klapėdos m. ir rajoną, 1 į  Kauną.

Akušerijos ir ginekologijos skyriaus kolektyvas, vadovaujamas gydytojos Dalytės  Opulskienės, kviečia ir kitas moteris iš visų rajonų gimdyti būtent Kretingoje. Gimdymo skyrius yra atremontuotas, turi visą reikiamą šiuolaikišką medicininę įrangą. Visą gimdymo laikotarpį gali dalyvauti artimiausi žmonės ir kartu būti visą laiką iki išrašymo į namus.

Mielos būsimos mamytės, kviečiame atvykti į mūsų ligoninę, kurioje Jūs galėsite pasikonsultuoti dėl nėštumo eigos, bus užrašyta vaisiaus tonų kardiotokografija, atliktas echoskopinis tyrimas, atsakyta į Jums rūpimus klausimus. Jums skirsime visą dėmesį, aprodysime  skyrių ir suteiksime reikalingą ir pageidaujamą pagalbą.

Telef. pasiteiravimui 8 445 79040 (prašyti sujungti su akušerijos ginekologijos skyriaus gydytojų kabinetu ar akušerių postu).

Paskutinį kartą redaguota: