SKUBIAI ieškome anestezijos intensyvios terapijos slaugytojų, bendrosios praktikos slaugytojų, vaikų slaugytojų, akušerių. Kreiptis tel. 8(445)79016 arba el. paštu info@kretingosligonine.lt || Ligoninėje vykdoma korupcijos prevencija. Jei įstaigos darbuotojas reikalauja neteisėto atlygio: praneškite įstaigos vadovui - netyliu@kretingosligonine.lt, STT karštąja linija (8 5)266 3333, ar el. paštu – pranesk@stt.lt, SAM pasitikėjimo tel. 8 006 6004 ar el. paštu -korupcija@sam.lt
Išankstinė pacientų registracija

Vakcinavimas

Lankymas ekstremalios situacijos metu

Pranešėjų apsauga

Psichologinė pagalba medikams ir jų artimiesiemsVyriausiojo gydytojo kreipimasis

Kretingos ligoninės Vyr. gydytoja

GERBIAMI KRETINGOS LIGONINĖS PACIENTAI IR JŲ ARTIMIEJI,

Ligoninėje ypatingas dėmesys skiriamas  ne tik pacientų gydymo kokybei, profesiniams medikų poreikiams , bet ir korupcijos prevencijai. Mūsų įstaiga pasisako prieš neteisėtus pacientų atlygius medicinos darbuotojams.

Ligoninės medikams pats didžiausias jų darbo įvertinimas yra Jūsų sveikatos  pagerėjimas, Jūsų šypsena ir ištartas nuoširdus padėkos žodis  „ačiū“.

Kviečiame prisijungti prie skaidraus ir geranoriško medikų bendravimo su pacientais ir jų artimaisiais . Neverskite medikų patirti nepatogumų ir nepatirkite jų patys dėkodami už medicinos paslaugas dovanomis ar kitaip atsilygindami. Teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio paėmimas, bet ir jo davimas, dovanojimas.

Jeigu mūsų įstaigoje susidūrėte su  galimai korupcinio pobūdžio veikla, prašome apie tai pranešti pasitikėjimo telefonu 8 445 79016, elektroniniu paštu netyliu@kretingosligonine.lt arba atvykite į ligoninės administracijos 11 kabinetą.

Ačiū už Jūsų supratingumą ir bendradarbiavimą.

VšĮ Kretingos ligoninės

Vyriausioji gydytoja

Ilona Volskienė

Paskutinį kartą redaguota: 2019-11-17