SKUBIAI ieškome anestezijos intensyvios terapijos slaugytojų, bendrosios praktikos slaugytojų, vaikų slaugytojų, akušerių. Kreiptis tel. 8(445)79016 arba el. paštu info@kretingosligonine.lt || Ligoninėje vykdoma korupcijos prevencija. Jei įstaigos darbuotojas reikalauja neteisėto atlygio: praneškite įstaigos vadovui - netyliu@kretingosligonine.lt, STT karštąja linija (8 5)266 3333, ar el. paštu – pranesk@stt.lt, SAM pasitikėjimo tel. 8 006 6004 ar el. paštu -korupcija@sam.lt
Išankstinė pacientų registracija

Vakcinavimas

Lankymas ekstremalios situacijos metu

Pranešėjų apsauga

Psichologinė pagalba medikams ir jų artimiesiemsŠeimos palata

Šeimos palata - patogumas jauniesiems tėveliams.
Jaukioje palatoje sukurtos palankios sąlygos visą parą su pagimdžiusia moterimi ir kūdikiu būti pageidaujančiam bet kuriam šeimos nariui. Pacientė, įsikūrusi atskiroje šeimos palatoje, gali atgauti jėgas po gimdymo ir prižiūrėti naujagimį padedant artimiesiems. Didelis patogumas moterims – greta palatos įrengtas dušas ir WC.
Kiekvienai gimdyvei labai svarbi psichologinė vyro parama. Jo buvimas šalia teigiamai veikia ir naujagimį, kuris nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų jaučia, kad turi ne tik mylinčią mamytę, bet ir tėvelį. Vyro buvimas greta ypač aktualu gimdyvei esant po cezario pjūvio operacijos, kuomet kūdikis paliekamas vienas su mama, o juk ši iškart po gimdymo ne visuomet fiziškai pajėgi pasirūpinti mažuoju.
Šeimos palata suteikia puikią galimybę mažylio susilaukusioms šeimoms būti kartu nuo pirmosios kūdikio gimimo akimirkos.
Paskutinį kartą redaguota: 2018-09-25